Netýrejte zvířata!

30. srpna 2008 v 17:17 | smile
Ahojte lidičky, prosím, kopírujte tento článek.... Moc díky
tak toto se zvířaty?TO TEDY NE!
1.Jak udělat náplas nedráždivou na lidskou kůži
Vemte králíka a svažte mu všechny nohy, aby se nemohl hýbat. Poté vemte náplast, nalepte mu jí na srst a strhněte.Nyní vám zbyde místečko s hololu kůží. Opět vemte náplast, nalepte jí na to holé místo a strhněte.Objeví se krvavá rána. Opět nalepte, strhněte.... Takto pokračujte až do chvíle, kdy narazíte na žebra.
Upozornění: toto se dá dělat poute na králíkovi!!! Ten jediný má tak citlivou kůži jako člověk. ↓↓

2. Jak zjistit, jestli šampon neštípe (v očích)
Vemte kočku, musíte jí upevnit oční víčka, aby oči nemohla zavřít, nalijte jí šampon do očí.
Kočka má jiné oči než vy. Šance že oslepne je 100%
Ale to nevadí...
A co takhle přinutit vašeho domácího mazlíčka, aby snědlo prací prášek?? Proč byste to nemohli udělat vy, když to dělají jiná a denně?? Pak už si jen můžete v klídku představovat, jak to zvířeti rozleptá žaludek.
Postavte se za zvířata. Zvířata nemají práva, vy ano!!! Ukažte svou sílu tím, že se za ně postavíte?!
Nebo si snad i vy myslíte, že je nutné testování na zvířatech?? Ale co když vám řeknu, že přece existuje testování hormonální....?
A takto by vypadali lidé, kdyby se na nich zkusila jen setinka testování.
Lidé si v laboratořích se zvířaty nehrajou. Myslete na to...
Rozšiřujte tento článek a postavte se za práva zvířat. A zamyslete se nad tím...jak si vůbec člověk může dovolit něco takového udělat?!
Zdroj: rancatko.blog.cz
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Vyměnené ikonky: